Aktuální letáky Globus

Nabídkový leták Globusu platí povětšinou jeden týden a jeho součástí jsou i nejrůznější doprovodné akce, jejichž platnost je obvykle o něco déle – jedná se o sezonní nabídky.

TIP: Kupujete nový sporák? Vyzkoušejte osvědčenou českou značku MORA

Prodejny Globusu najdete na celém území republiky, od Karlových Varů po Havířov. Slevové akce, které v Globusu najdete patří k jědněm z nejlepších. Pro aktuální nabídky a letáky prosím vyberte svou nejbližší prodejnu ze seznamu prodejen níže.

Akční letáky Globus - Praha - Černý most

V Praze najdete celkem tři prodejny Globus, do budoucna se uvažuje i o čtvrté. Jednou z nich je supermarket v rámci kulturního a obchodního Centra Černý Most v městské části Praha 14, sídlem prodejny Globus Černý Most je konkrétně Chlumeckého ulice. Protože je Černý Most současně i stanicí metra, dostanete se sem opravdu snadno. Kromě Globusu zde můžete zajít do kina, restaurace nebo některých menších prodejen specializovaných na konkrétní sortiment (oblečení a obuv, elektro, sport atd.) Otevřeno je zde denně, od 8 do 22 hodin, a to samozřejmě včetně víkendů.

Akční letáky Globus - Praha - Čakovice

V pražských Čakovicích najdete jednu ze tří filiálek společnosti Globus v rámci Prahy. Tento hypermarket je vhodný hlavně pro ty, kteří žijí na samém severu naší metropole, konkrétně v městské části Praha 9. Je zde výborná dopravní dostupnost, včetně blízké stanice metra. Samotná adresa tohoto Globusu je situována do Kostelecké ulice, otevřeno je zde denně mezi 8. a 22. hodinou, samozřejmě i během víkendů, ve státní svátek očekávejte spíše omezenou otevírací dobu.

Akční letáky Globus - Praha - Zličín

Žijete v blízkosti Zličína a nevíte, kam chodit nakoupit? Pak je tu pro Vás Globus Praha Zličín, který je otevřen denně včetně víkendů od 8 do 22 hodin. Tento hypermarket najdete na Praze 5, konkrétně v Sárské ulici. Skvělá dopravní dostupnost je samozřejmostí, kromě klasické MHD zde můžete dojet i metrem, Zličín je totiž jedna ze stanic metra B. Autobus Vás pak doveze přímo před vchod do hypermarketu.

Akční letáky Globus - Brno

Žijete v našem druhém největším městě a rádi nakupujete výhodně? Pak je tu pro Vás hypermarket Globus, který najdete v Hradecké ulici v Brně Ivanovicích. Globus Brno má otevřeno po celý týden mezi 8. a 21. hodinou, součástí této filiálky je i prodejna Baumarkt, kde si přijdou na své hlavně zahrádkáři a nadšení amatérští kutilové.

Akční letáky Globus - Brno - Baumarkt

Akční letáky Globus - Olomouc

Prodejny Globus nejsou soustředěny jen v Praze, zajít si sem můžete i v Olomouci. Najdete jej v Pražské ulici, otevřeno je zde od 8 do 21 hodin včetně sobot a nedělí. K tomuto hypermarketu se dopravíte snadno, ať už osobním autem (nebojte se, je zde k dispozici takřka tisícovka parkovacích stání a vyjde i na Vás) nebo MHD, konkrétně linkou číslo 27.

Akční letáky Globus - Opava

Hypermarkety Globus najdete i ve Slezsku, konkrétně například v Opavě – Těšínské ulici. Otevřeno je zde včetně víkendů mezi 8. a 21. hodinou, dopravit se sem můžete díky rozsáhlému parkovišti před prodejnou jak osobním automobilem, tak i trolejbusem – konkrétně linkami číslo 203, 209 a 210.

Akční letáky Globus - Pardubice

Hypermarket Globus najdete i v Pardubicích, konkrétně v ulici Poděbradská. Globus Pardubice má otevřeno každodenně od 8 do 21 hodin, dopravit se sem můžete například trolejbusy číslo 3, 7 a 11, které zastavují nedaleko prodejny, stejně tak autobusem číslo 18 – nebo – zcela prozaicky, vlastním rodinným vozidlem.

Akční letáky Globus - Pardubice - baumarkt

Akční letáky Globus - Chomutov

Hypermarket Globus Chomutov najdete v Černovické ulici, otevírací doba je každý všední den včetně sobot a nedělí mezi 8 a 21 hodinou. Kromě možnosti dopravy osobním vozidlem se sem dostanete například v rámci MHD linkami autobusů číslo 1, 6 a 9.

Akční letáky Globus - Chomutov - Baumarkt

Akční letáky Globus - Trmice (Ústí nad Labem)

Hypermarkety Globus najdete i v menších městech, jako jsou například Trmice poblíž Ústí nad Labem. Zde je Globus umístěn do Tyršovy ulice, otevřeno je denně od 8 do 21 hodin, a to včetně víkendů. Doprava sem není složitá, pravidelně zde zastavuje trolejbusová linka číslo 62, která projíždí všemi důležitými lokalitami města.

Akční letáky Globus - Chotíkov

Jednou z poboček společnosti Globus v ČR je i hypermarket v Chotíkově nedaleko Plzně. Najdete jej pod adresou Chotíkov 385, otevřeno zde mají pravidelně mezi 8 a 21 hodinou včetně víkendů. Spojení je velmi pohodlné, přímo před vchod jezdí pravidelně MHD, konkrétně autobusy linek s pořadovými čísly 27 a 30.

Akční letáky Globus - České Budějovice

Všechny obyvatele Jihočeského kraje určitě potěší, že na mapě je samozřejmě i Globus České Budějovice. Najdete jej na samém okraji města, v Českém Vrbném. Otevřeno je denně od 8 do 21 hodin, spojení sem je možné buď trolejbusem (linky 9, 14 a 15) nebo pomocí autobusové dopravy, pak využijte linku číslo 19.

Akční letáky Globus - Liberec

Globus má síť svých hypermarketů opravdu rozsáhlou, a tak jistě nikoho nepřekvapí fakt, že je v současné době k dispozici například i Globus Liberec. Ten v rámci severočeské metropole najdete v Sousedské ulici – Liberec XI – Růžodol I. Otevřeno je denně od 8 do 21 hodin, dopravit se sem můžete zdarma autobusem číslo 600, který vyjíždí z Fügnerova náměstí na stanovišti MHD číslo 6, a to zhruba třikrát během každé hodiny.

Akční letáky Globus - Jenišov (Karlovy Vary)

Mezi další hypermarkety spíše na okraji mapy se řadí Globus Jenišov, jenž najdete poblíž Karlových Varů, v Obchodní ulici 30. Otevřeno je denně mezi 8 a 21 hodinou, spojení MHD je zde samozřejmostí – stačí si počkat na autobus číslo 1, který vyjíždí z Lázní III a jezdí zhruba třikrát během každé hodiny.

Akční letáky Globus - Ostrava

Dalším z ryze slezských hypermarketů Globus je ten v Ostravě, najdete jej na adrese Opavská 326/90, otevřeno je každý den od 8 do 21 hodin. Globus Ostrava je vynikajícím způsobem dostupný díky kvalitnímu spojení MHD, jezdí sem autobusy linek číslo 40, 47, 49 a 65.

Akční letáky Globus - Havířov

Třetím do party slezských hypermarketů Globus je ten v Havířově. Najdete jej v ulici U Skleníků, otevírací doba je obligátní – 8-21 hodin každý den i o víkendech, Globus Havířov pak nabízí i autobusové spojení zdarma, které Vás zaveze přímo k branám areálu hypermarketu. Případně, pokud chcete s rodinou udělat velký nákup, můžete využít i poměrně prostorné parkoviště.